Stavební technik/čka – i Juniory

Nabízíme:

  • plat až 40 000,- Kč
  • po zapracování možnost služebního vozu
  • telefon
  • notebook
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost ubytování
  • bonusy, prémie
  • možnost práce na HPP nebo ŽL
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • dohled nebo vedení demoličních a zemních prací
  • pod dohledem zkušeného stavbyvedoucího
  • práce i v terénu

Požadujeme:

  • SPŠ stavební nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenosti výhodou
  • vhodné i pro absolventy
  • ŘP skupina B,
  • schopnost vedení týmu

Nabízíme: plat až 40 000,- Kč po zapracování možnost služebního vozu telefon notebook stravenky 5 týdnů dovolené možnost ubytování bonusy, prémie možnost práce na HPP nebo ŽL nástup možný ihned Náplň práce: dohled nebo vedení demoličních a zemních prací pod dohledem zkušeného stavbyvedoucího práce i v terénu Požadujeme: SPŠ stavební nebo VŠ vzdělání stavebního směru […]

Provozovna a sídlo společnosti

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné