Řidič/ka nákladních automobilů s hydraulickou rukou

Nabízíme:

  • mzdu až 50.000,- Kč
  • firemní akce
  • individuální odměny
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • perspektivní práci a zázemí prosperující firmy
  • práce s kvalitním vozovým parkem
  • nástup možný ihned

Náplň práce

  • doprava v rámci ČR i zahraničí

Požadujeme

  • ŘP skupiny C+E
  • osvědčení profesní způsobilosti řidiče
  • spolehlivost a zodpovědnost při řešení úkolů
  • časová flexibilita

Typ pracovního poměru:

  • po zaškolení práce na plný úvazek

Nabízíme: mzdu až 50.000,- Kč firemní akce individuální odměny stravenky 5 týdnů dovolené perspektivní práci a zázemí prosperující firmy práce s kvalitním vozovým parkem nástup možný ihned Náplň práce doprava v rámci ČR i zahraničí Požadujeme ŘP skupiny C+E osvědčení profesní způsobilosti řidiče spolehlivost a zodpovědnost při řešení úkolů časová flexibilita Typ pracovního poměru: po […]

Provozovna a sídlo společnosti

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné