Unikátní v Evropě, první v České republice! Faymonville CombiMAX.

Jako první v České republice představujeme unikátní modulární systém Faymonville CombiMAX.

Jednoduchá provozuschopnost, vysoká variabilita a značná optimalizace vlastní hmotnosti – to jsou 3 základní prvky systému CombiMAX, které nám umožňují efektivněji přepravovat středně těžké a těžké nadrozměrné náklady do hmotnosti až 190 tun.

Jedná se o speciální systém, umožňující díky velkému množství technologicky vyspělých modulů a bohatému příslušenství, nepřeberné možnosti kombinací sestavení na míru dle požadavků zákazníka. Současně nám dovoluje přepravovat těžší břemena při dodržení všech legislativních omezení. Nespornou výhodu přináší nové hlubinné lože s výškou pouhých 225 mm a maximální technickou nosností 120 tun, které provozujeme v délkových variantách od 8 do 16 metrů. Díky těmto parametrů umíme přepravit náklad s výškou až 4,275 metrů v rámci celé EU a dalších vybraných zemích – v individuálních případech i vyšší.

S využitím moderního softwaru, vyvinutého speciálně pro tento podvalníkový návěs, dokážeme simulovat reálné situace přepravy a navrhnout tak nejoptimálnější složení modulárního systému včetně nejvýhodnější trasy pro zajištění maximální bezpečnosti přepravovaného nákladu a dodržení časového plánu přepravy.

Nejčastěji využívané kombinace Faymonville CombiMax naleznete v sekci Naše technika.

Rozhodnutím společnosti o investice do modulárního systému Faymonville CombiMax ve spojení s naším současným rozsáhlým vybavením pokračujeme i tento rok v našem standartu přinášet všem svým zákazníkům kompletní prvotřídní služby “šité na míru”.

 

Provozovna

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné

Sídlo společnosti

Pavel Švestka, s.r.o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice