Grafik / DTP pracovník

Společnost Pavel Švestka, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici grafik/grafička pro provozovnu v Nučicích.

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou
  • Znalost v grafických programů (Corel Draw, Photoshop, Illustator)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Pečlivost a odpovědnost při řešení úkolů
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Náplň práce

  • Tvorba a správa firemní grafiky a prezentace
  • Správa tiskovin, webu a sociálních sítí
  • Focení a postprodukce fotografii
  • Příprava a aplikace řezané reklamy
  • DTP a předtisková příprava reklamních předmětů
  • Komunikace s dodavateli

Nabízíme

  • Práce je vhodná i pro absolventy
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Práce v příjemném a přátelském kolektivu
  • Stravenky
  • Možnost práce na HPP, ŽL nebo zkrácený úvazek
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Firemní akce

K Vašemu CV přiložte i ukázky prací z Vašeho portfolia. Předem děkujeme.

Společnost Pavel Švestka, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici grafik/grafička pro provozovnu v Nučicích.

Provozovna a sídlo společnosti

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné