Správce IT – junior

Do naší provozovny v Nučicích u Rudné hledáme kolegu nebo kolegyni se zájmem o IT a vše co s tím souvisí

Náplň práce

  • Správa HW a SW klientských PC. Sestavování, opravování a údržba systémů a zařízení a jejich instalace.
  • Pomoc při administraci serverů, síťové infrastruktury a kamerových a bezpečnostních systémů
  • Podpora kolegů a kolegyň při řešení jejich IT problémů, instalace aplikací
  • Řešení a navrhování projektů na zdokonalování firemních procesů.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Obecná znalost HW a orientace v současných trendech
  • Pokročilá znalost MS Windows (instalace, správa)
  • Orientace v sítích LAN, WiFi
  • Výhodou jsou znalosti v oblasti elektrotechniky (vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Odpovědnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • Ochotu učit se novým věcem a nebát se výzev
  • Příjemné a nekonfliktní vystupování
  • Řidičský průkaz

Nabízíme

  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Stravenky
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Práce v příjemném a přátelském kolektivu, který si navzájem pomáhá
  • Možnost práce na HPP, ŽL nebo zkrácený úvazek
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Firemní akce

Společnost Pavel Švestka, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici technika IT pro provozovnu v Nučicích

Provozovna

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné

Sídlo společnosti

Pavel Švestka, s.r.o.
252 16 Nučice