IT Technik

Společnost Pavel Švestka, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici technika IT pro provozovnu v Nučicích

Náplň práce

  • Sestavování a údržba PC, instalace OS a aplikací
  • Správa SW klientských PC a serverů (Windows, Linux)
  • Údržba a administrace sítí (LAN, WiFi), kamerového systému a dalších
  • Řešení uživatelských požadavků (HelpDesk)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
  • Manuální zručnost (instalace HW)
  • Znalost administrace MS Windows (instalace, správa), LAN, WiFi
  • Odpovědnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • Ochotu učit se novým věcem a nebát se výzev
  • Příjemné a nekonfliktní vystupování
  • Řidičský průkaz

Nabízíme

  • Stravenky
  • Dovolená X dní
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Práce v příjemném a přátelském kolektivu
  • Možnost práce na HPP, ŽL nebo zkrácený úvazek
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Firemní akce

Společnost Pavel Švestka, s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici technika IT pro provozovnu v Nučicích Náplň práce Sestavování a údržba PC, instalace OS a aplikací Správa SW klientských PC a serverů (Windows, Linux) Údržba a administrace sítí (LAN, WiFi), kamerového systému a dalších Řešení uživatelských požadavků (HelpDesk) Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i […]

Provozovna

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné

Sídlo společnosti

Pavel Švestka, s.r.o.
252 16 Nučice