Dispečer/ka – Junior

Rozšiřujeme tým. Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici dispečera či dispečerky  – junior.

Náplň práce:

  • plánování
  • organizování
  • sledování vozového parku a příslušná administrativa.
  • praxe není podmínkou
  •  vhodné pro absolventy

Požadujeme:

  • ŘP skupiny B
  • časovou flexibilitu,
  • logické uvažování
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • finanční ohodnocení 25–40 tis
  • nástup možný ihned.

Rozšiřujeme tým. Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici dispečera či dispečerky  – junior. Náplň práce: plánování organizování sledování vozového parku a příslušná administrativa. praxe není podmínkou  vhodné pro absolventy Požadujeme: ŘP skupiny B časovou flexibilitu, logické uvažování spolehlivost Nabízíme: stabilní zázemí prosperující firmy finanční ohodnocení 25–40 tis nástup možný ihned.

Provozovna

Pavel Švestka, s. r. o.
U Zastávky 182
252 16 Nučice u Rudné

Sídlo společnosti

Pavel Švestka, s.r.o.
252 16 Nučice